I love 69 popgeju

see

1010400_10152798107884237_1579638175_n

9.11.2014

see

10245304_10153687396139237_769862773255974363_n

9.11.2014

lyrics

fond_voleho_casu_888

 

“I Love 69 Popgejů: Dnes nepřijdu do práce, jdu na výstavu… šéfe!”

 

Výstava v galerii Laubí

 

Přicházíš a vidíš mříže. Ale dveře jsou pootevřené. Možná si všimneš, že je zámek zatmelený a dveře se tím pádem ani nedají zamknout. Dobře, přesněji je to teda takto, dveře se dají zavřít, ale zamknout ne. Takže víte, co si s mřížema můžete?

Otevřené dveře. Otevřený prostor. Otevření lidé. Otevřené duše.

Zadarmo.

Od různých koncepcí – na začátku byla koncepce zabydlení galerijního prostoru:

Kdyby byla naše výstava v zimě, tak by tam lidi mohli přespat zadarmo, ale jelikož je babí léto tak to postrádá smysl… Určitým gestem definovat absurditu komercionalizace života ve městě, která generuje celou řadu problémů – jako nájmy v centru, které jsou nehorázné – tím pádem se objevují prázdné obchody, prázdné domy, prázdné ulice, hnus a pudové podbízení se za každou cenu, nízké platy – dlouhá pracovní doba zaměstnanců, otroctví  a s tím spojený, kromě nejrůznějších věcí, i úpadek vkusu – kulturní ignorance… Ono je to sice v centru na náměstí, ale nikdo tam moc nechodí, protože taky nikdo moc nechodí do muzea…

Dalšími kroky jsme se dostali až ke koncepci Atrakce pro lidi v galerijním prostoru. Proč? Protože koho zajímají muzea a galerie? Lidi zajímají atrakce. Kdy ostravské náměstí začalo žít? Když se na něm udělal olympijský park…

Takže, Tomáši, ještě krátká definice k čemu jsme konkrétně došli (zatím):

Chtěli bychom vytvořit něco jako oltář Fondu volného (svobodného) času. Vcházíš do galerijního prostoru, který je otevřený (viz. výše). Stěna naproti tobě je celá pokrytá zrcadly. Na ní je nalepený plotr – velký graficky provedený kruh (koláč) s jednotlivými položkami (činnostmi), které člověk vykonává ve svém volném čase. Pod ním minimalistický oltář (cca tři schody a jeden velký sokl, buď pokrytý zrcadly, nebo prostě monochromně bílý). Oltář by měl být s velké části pokrytý svíčkami a návštěvníkům galerie by měly být k dispozici další svíčky, které lze zapálit a postavit na oltář (nerealizováno, z důvodu požární ochrany budovy: pozn. kurátora). Hned jak vejdeš do galerijního prostoru, budeš mít k dispozici formulář, ve kterém budeš moci definovat svůj volný čas.

Jak trávíme náš volný čas? Co to o nás vypovídá?

Jaké služby (činnosti) tvoří Váš každodenní život?

Jste tady?

Aktivní? Pasivní?

Volní?

Jste šťastní?

I love 69 popgejů

„Lidé investují svůj omezený volný čas do aktivit, ve kterých nějakým způsobem shledávají nějaký přínos, nějaký benefit, nějaké potěšení. A pokud drtivá většina populace, 95 procent nebo kolik, jsou různé sociologické výzkumy, nemá to očekávání zajímavého strávení volného času s nějakou výstavou nebo muzeem, tak je velmi obtížné to očekávání zlomit nebo narušit.“

Ladislav Kessner, historik umění, výzkumný pracovník Národního ústavu duševního zdraví, převzato z dokumentárního filmu: Fetiš návštěvnost (kritický seriál), Artycok.tv, 2016

Audiovizuálně performerská skupina I Love 69 Popgejů vznikla v roce 2001 ve Valašském Meziříčí ve složení Jakub Adamec (*1981), Pavel Pernický (*1985) a Zdeněk Vichr (1980). Po přesunu do Ostravy v roce 2005 uskupení doplnil Petr Štark (*1980). V současnosti jsou základními kameny formace Jakub Adamec a Pavel Pernický, absolventi ateliéru Intermédií Petra Lysáčka na Ostravské univerzitě. V letech 2005–2007 skupina provozovala galerii Strážná věž, jejíž klubovna byla na podzim 2008 k vidění na výstavě ostravského umění Aloha Ovar Nuova v Galerii Václava Špály. Ve stejném roce vystavovali Popgejové v Praze na souborné výstavě INTRO 518 TEĎ 69 TEĎ* TEĎ 180 BONUS Q TRACK!, která tematizovala vztah hudby a výtvarného umění. V žižkovské Galerii 35m2 také svedli pod vedením kurátorky Hany Beranové souboj s brněnskou skupinou Anymade. V listopadu 2009 byli Popgejové jmenováni nejzajímavějším projektem hudební přehlídky Malá alternativa. Jakub Adamec v současnosti působí ve Varšavě, Pavel Pernický zůstává v Ostravě.


Běhám kolem Ohně. Video k prvnímu singlu ze splitu LIDUMIL HERETIK. // Video for the first single from the split cassette LIDUMIL HERETIK (by Vole Love + Flesh&Brain).

lidumil_heretik_AA

9.11.2014

others

 

 

BOOKING

/

CONTACT

mail: ilove69popgeju@volelove.com

Phone (CZ): +420607 752 262 (Jakub Adamec)

Phone (PL):  +48 513 600 363 (Jakub Adamec)

 

Copyright © I love 69 popgeju

9.11.2014

touch

LIDUMIL HERETIK

Piča z hoven + Popgejů = LIDUMIL HERETIK,
kterého jsme právě vyndali online. Poslouchejte, sdílejte, objednávejte kazetu nebo stahujte nameyourprice. // NOW ON BANDCAMP. Listen it, share it, order the cassette or download it nameyourprice.

10842311_10153727091814237_828279079921070608_o

I Love 69 Popgejů // Piča z Hoven: LIDUMIL HERETIK
(2015, split MC by Vole Love + Flesh&Brain)IL69PGŮ existují od roku 2001. Reprezentují vysoké a nízké. Pro jednoho apokalyptický dance, pro druhého disaster nuDisco, stále však maják v bahně. V roce 2011 vydali debutový vinyl Let’s Gold Corridor, který shrnoval jejich předchozí činnost. „Electropunkoví teroristé I Love 69 Popgejů na svém debutu stvořili jednu z nejoriginálnějších domácích desek za poslední dobu. Je ale celkem pravděpodobné, že první setkání s ní by mohlo nepřipravenému posluchači přivodit menší duševní šok.“ (Karel Veselý, Nový prostor, 2011). „Nejlepší česká kapela, která ještě nedostala žádnou cenu. Popgejové se kymácejí někde na vratké hranici mezi špatně skrývaným šílenstvím, nezapíraným podléháním hypnotizačnímu efektu mainstreamu a punkovým „fuck off!“ vmeteným do tváře všem, jejichž mozky kolonizoval fiktivní předobraz globální hvězdy.“ (z pozvánky na koncert PGŮ organizovaný pražskou A2, 2012). Teď jsou Popgejů zpátky v plné síle s novými skladbami, po kterých je začnete brát vážně.
// IL69PG’s permeated the music scene since 2001. They represent nobility and the riff raff in a single embodiment. Someone call their expression as an apocalyptic dance, someone disaster Nu Disco, but for all of them, PG’s are the light at the end of the tunnel. In 2011, on the release of their debut vinyl “Let’s Gold Corridor”, they poured out uncompromising auditory time bomb summarizing their artistic growth. “Debut album of the electro-punk ‘terrorists’ I Love 69 Popgejů is one of the most original musical event of the last decade. However, it’s highly likely that unprepared noobie might be exposed to a decent nervous breakdown.” (Karel Veselý, Nový prostor, 2011). “ The best Czech act, which has never received any music award. PG’s tottering on the fluffy footbridge between poorly concealed insanity, admitted submission of the mainstream hypnosis and punk’s: ‘Fuck off!’, spitted to the faces of those, who have brain colonized by the fictive archetype of the global superstar.” (snatch from the PG’s venue invitation, organized by Czech magazine A2, Prague, 2012). Well, I Love 69 Popgejů are back now, with a new album. Album, that doesn’t leave any shadows of doubts on our pure souls about how seriously we should take them.

Konceptuální a, i přes název, slušná kapela ◊►≈ vydala své první album Doom na kraji lesa v roce 2012. „Ačkoli to z názvu kapely, který by se hodil spíš na křupanskou zábavovku, není patrné, debut PzH zní mimořádně seriózně, koncentrovaně a na úrovni. Zásadní plus, které PzH povyšuje nad zástupy internetové produkce, jsou české texty. Zranitelným dívčím hláskem podané brutality.“ (Pavel Turek, Respekt, 2012). A wiki doplňuje: „… značný ohlas vzbudila zejména jejich cover verze slovenské státní hymny s českým textem, která jim přinesla slávu ve východním zahraničí.“ Svou temnou elektroniku sami označují jako doom pop. „V rádiach je nehrávajú, možno preto, že si myslia, že budú prekliatí“, (z pozvánky na koncert PzH v bratislavské A4).
// A conceptual and, in spite of their name, a decent band PZH released their debut album “Doom na kraji lesa/ The Doom on the Edge of the Forest” in 2012. “Although, the band’s name would suit a redneck rally better, PZH debut sounds extremely gravelly, strenuous and classy. Fundamental advantage of PZH is that they overpower usual awkwardness of the mainstream internet production because of their lyrics in Czech language. A vulnerable girly voice screaming brutalities.” (Pavel Turek, Respekt, 2012). Wiki adds: “…a considerable attention has been drawn particularly by their cover version of the Slovak National Anthem in Czech language, which bring them popularity in the Eastern ‘foreign countries’.” “They are not played in a radio stations, perhaps because DJ’s think they’ll be cursed.“ (snatch from the PZH’s invitation, organized by A4, Bratislava). PZH describe their dark electronic sound as ‘Doom Pop’.

Oběma skupinám je společný přesah z audia do vizuálu resp. jejich prolínání, stírání hranic ironie, absurdu, dramatu a patosu, smysl pro nadstavbu a to, že v určitých kruzích československé scénky vyvolají nelibost či pohrdání.
// Both bands share together an overlap between audio and video – it’s blending, blurring of boundaries, irony, absurdity, drama and pathos. They even share resemblance of being hated and resented in certain circles of the ‘Czechoslovakian music scene’.

credits

released 16 February 2015LIDUMIL (IL69PGŮ):
Music + Lyrics: IL69PGŮ
Mix: Petr Štark + IL69PGŮ
Mastering: Wojciech KucharczykHERETIK (◊►≈ ):
Music + Lyrics: ◊►≈
Mix + Mastering: Yak (Jakub Nečas) 

lidumil_heretik_AA

Let’s Gold Corrydor

 

promo text CZ
promo text ENG

Let’s Gold Corridor je název debutové dlouhohrající desky (limitované edice zlatého vinylu: 275 kusu) slezsko-valašské skupiny I LOVE 69 POPGEJU, která vyjde v polovine ledna 2011. Dvanáct skladeb ve vinylové verzi, 13 ve verzi digitální, shrnujících jejich predchozí kariéru, vychází pod hlavickou jejich vlastní Vole Love Production s distribucí na Malarie Record Labelu. Materiál byl nahrán behem dvou let v improvizovaných studiích prevážne v Ostravě, ve Valašské Bystřici a na Stanici v Žilině. Desku zmixoval a zmastroval Don Mirvald (JackJack).

Duo Jakub Adamec a Pavel Pernický ve své tvorbe prekracuje hranice mezi hudbou a výtvarným umením. Audio-vizuální, fyzický a barevný disko-punk plus vecne cerstvý campingový dekadancefloor. Podklady z kláves pumpují ruznou rychlostí v rozlišných stylech mixu disko a punku, country a náboženské muziky, elektro s cirkusem, vše s dodatkem hravosti, neodolatelného narcismu, úpadkovosti a špinavosti. Energii a intenzitu, kterou vyzarují na svých živých vystoupeních a která je jejich poznávacím znamením, se snažili zachytit a predat na své debutové nahrávce, která se narozdíl od predešlých EP konecne dockala dopracování detailu až do konce.
Duet obcas spolupracuje s Petrem Markem (režisér, Midi Lidi aj.), který se také na albu objevuje jako host v nekolika skladbách. Neoddelitelnou vizuální složku má na starost dvorní VJ Magda Janczuk.

Tracklist alba:

Strana A:

1. Ahoj (Intro)

2. Adam

3. Srdícko

4. Zád

5. Bojkot

6. Disco Disasters

Strana B:

1. Young & Innocent

2. Strážná Vež

3. Miluji Te

4. Nine Lives

5. Konák

6. We Are Bizzare

Skupina poprvé vystupuje ješte jako Popgeji v roce 2001 na rodném Valašsku. Dále pokracuje pod názvem 69 Popgeju a novou kapitolu zacíná psát v roce 2005 v Ostrave už jako I Love 69 Popgeju. Po roce vydatného koncertování práce ovocuje vydáním 4-písnového EP „As Long as the Pump is pumpin, so Long as the Bassdrum is going“ na vlastní znacce Vole Love Production. V roce 2008 na polském labelu By?em Kobieta Records vydávají „Przeklete EP VOLE LOVE Production“ se zpokrevnenými kapelami Like She a Marius Konvoj a letos ochutnávkové free download EP „Rozprostírej Dobro EP“, které je ke stažení na diycore.net. Popgejové jsou pionýri art trashového závanu pricházejícího z východu.

 

„… jsou na pohled banda nadržených šílencu na tripu, ve skutecnosti se jedná o multižánrový, propracovaný umelecký projekt. Zaradili se do kategorie Nezaraditelné. Jejich koncerty jsou performance, láska je sprostá, kostýmy se svlékají, tekutiny stríkají. Must see!”
(pozvánka na Itch my Hahaha, 2009)

„Creepy Teepee 09. Moje první živá zkušenost s touhle kapelou. Perveznejší elektropunk se nerodí nikde jinde na svete. Jenom v Ostrave. Klávesák s konskou hlavou na hrudi a polonahej blázen s cédéckem na krku sjíždej riffy ze starejch pocítacovejch her a do toho rvou: „Ahoj, ahoj… “ Divil sem se. Ale fakt me to chytlo. Já sem tancoval, bavil se a smál! A nešlo s tim prestat. Proste v sobe neco maj. Vobnažujou naše podvedomý zvírecí choutky a nutej nás zahodit zábrany. Po tretí písnicce sem mel chut se svlíknout, pomazat se hovnama a recitovat Žácka. Freud by mel z Popgeju VELKOU radost.”
(mojepole.blogspot.com, 2009)

Popgejové za sebou mají přes 100 koncertu po Cesku, Slovensku, Polsku, Nemecku a Madarsku. Koncertovali napr. s Final Fantasy, Felixem Kubinem, Kevinem Blechdom ad.
Loni byli vyhlášeni nejzajímavejším projektem souteže Malá Alternativa 2009.
Po dvouleté hybernaci, vyvolané dokoncením desky a metamorfózou ze studentu na dospelost, kdy koncertovali pouze sporadicky, se tento vlak znovu rozjíždí a zastaví až ve stanici Fuck.
Na začátek roku 2011 pripravují promo koncerty k propagaci svého debutového LP.

 

Kdyby William Wallace ve finální scéne Braveheartu zarval jako své poslední slovo: „Popgejuuu!” znamenalo by to úplne to samé jako „Svobodu!”, protože PeeGee’s to cítí srdíckama, to je pro ne nejzákladnejší. Nebojí se jít vlastní cestou, tvorit své trendy a to z nich ciní originální zjev na ceské nezávislé scéne a pojem nového undergroundu.

„Experiment, který vyšel z chránené krajinné kemping oblasti, pop vztycený prst.”
(Maxim Horowitz, Dezinfetamin c.3, 2010)

Diskografie:

 

Let’s Gold Corridor

(LP, Vole Love Production, CZ, 2011)
Distribuce: Malarie Record Label (malariepunk@seznam.cz)

 

Rozprostírej Dobro EP

(Free download EP, Vole Love Production, CZ, 2010)

 

Przeklete EP

Vole Love Production (Maxi free download EP w/ Like She a Marius Konvoj,
Bylem Kobieta Records, PL, 2008)

 

As long as the Pump is pumpkin, so long as the Bassdrum is going

(CDr, Vole Love Production, CZ, 2006)

 

Skladby Popgeju jsou soucástí nekolika kompilací (Swim Wiz Drunk Krill Girl francouzského labelu Pink Poseidon Rejects v letošním roce, českých Valmez 2009, TAMTO pelné CD 101 nebo polské Strefa AV).

 

„Mirek Kyšák: Měl jsi vloni nějaký kulturní zážitek, který by tě opravdu „posadil na zadek”?
Petr Marek: „Jednoznacne kapelu IL69P, která je shodou okolností z Valmezu! A shodou okolností jsem tu s ní byl minulý týden, protože jsem se z fanouška nyní propracoval na občasného externího bubeníka. To je něco co spojuje hudbu, divadlo i výtvarno a sociálno v jednom, je to pro mě velký Gesamtkunstwerk plný krásné dojímající stupidity s jasnými živými kořeny. Cistá energie, punk bez kytar. Když slyším jejich refrén „Do kostela s tebou nikdy nepudu, haleluja!”, mám katarzi.”
(casopis Oponka, 2008)

 

Historie

 

Poprvé jsme zahráli koncert ješte jako Popgeji v roce 2001 na našem rodném Valašsku. Pár písnicek z té doby je v našem reperoáru dodnes. Je to už tolik let a presto mají co ríci i dnešním posluchacum. Jejich obsah a myšlenky platí dodnes.

Dále jsme pokracovali jako 69 Popgeju a nová kapitola se zacala psát v roce 2005 v Ostrave, kde se k puvodnímu triu ve složení Jakub Adamec (klávesy, back voc, muzika a texty), Pavel Pernický (frontman, voc, showman) a Zdenek Vichr (voc) pripojil Petr Štark (perkuse).

Stali se z nás I Love 69 Popgeju. Studenti vizuálního umení, kterí ve své tvorbe prekracují hranice mezi hudbou a výtvarným umení. Audio-vizuální fyzická , barevná elektro-punková performance, vecne cerstvý campingový dekadancefloor. Podklady z kláves pumpují ruznou rychlostí v ruzných stylech mix disko a punku, country a náboženské muziky, elektro s cirkusem.

V roce 2006 naše práce zaovocovala vydáním 4-písnového EP „As Long as the Pump is pumpin, so Long as the Bassdrum is going“ v našem Vole Love Production. Do roku 2007 jsme v Ostrave provozovali Galerii Strážná Vež. V roce 2008 jsme na net labelu Bylem Kobieta Records vydali „Przeklete EP VL Production“ s našimi zpokrevnenými kapelami Like She a Marius Konvoj a také jsme participovali na kompilaci Strefa AV polské Galerie Szara. Máme za sebou zhruba 100 koncertu, performancí, po Cesku, Slovensku, Polsku, Nemecku a Madarsku.

Dnes máme pred sebou další etapu. Pripravujeme vydání debutového alba na labelu Arty Maniac Discs, které by se melo pojevit do konce roku 2009. Mezitím se zmenily mnohé podmínky a situace. Svou cestou šli jak Zdenek, tak Petr. Jako duo jsme však postanovili pokracovat dál na stezce pravdy, krásy, radosti, dobrodružství i služby. Zmenily se podmínky, mnohé se dnes delá jinak, nová doba obohatila náš program novou technikou, poznávání audio-vizuálního umení je dnes spojeno s velkým úsilím o jeho záchranu pred chamtivou lidskou civilizací. Ale zákládní principy zustávají v platnosti. Obcas spolupracujeme s Petrem Markem a naším dvorním VJ se po Babypuchovi stala Magda Janczuk.

Veríme, že každý posluchac najde v naší nahrávce pro sebe tu pravou cestu, inspiraci, príklad pro svoji tvorbu i radost.

A na jaro roku 2010 pripravujeme na Vole Love Production kompilaci našich remixu z kuchyne známých i méne významných interpretu soucasne hudební scény.

Na zacátek roku 2010 pripravujeme turné k propagaci naší debutové desky. Jsme vítezové Malé Alternativy 2009.


NEW SONG „YOUNG AND INNOCENT“,

LIVE IN OSTRAVA, 09:

 

Let’s Gold Corrydor approaching.

But from the other side, to let you know. For the first time we played a gig yet as Popgeji in 2001 to our native Wallachia. A few songs from that period are in our song list till today. It has been many years and still have something to say to today’s listeners. Their content and ideas remain valid today. We also continued as 69 Popgeju a new chapter began in 2005 in Ostrava, where the original trio composed Jakub Adamec (keys, back voc, music and lyrics), Pavel Pernický (frontman, voc, showman) and Zdenek Vichr (voc) joined Petr Štark (percussion). Became one of us I Love 69 Popgeju.

Visual arts students, who in their artwork cross borders between music and visual arts. Audio-visual, physical, color electro-punk performance, always fresh dekadancefloor camping. Background from the keyboard pumped at different rates in different styles mix of disco and punk, country and religious music, electro with the circus.

In 2006 we released 4-song EP „As Long as the Pump is Pumpin, so long as the Bassdrum is going“ in our Vole Love Production. By 2007, we operated a Watchtower gallery in Ostrava. In 2008 the polish Bylem Kobieta Records net label released „Przeklete EP VL Production“ with our fraternal bands Like She and Marius Konvoj and we also participated in the compilation of the polish-czech audio-visual pieces „Strefa AV“ made by Gallery Szara from Cieszyn. We had about 100 concerts, performances in the Czech Republic, Slovakia, Poland, Germany and Hungary.

Today we will have next stage. Coming soon release our debut album on the label Arty Maniac Discs, which should be out to the end of 2009. Meanwhile, changed many conditions and situations. Zdenek and Petr went their way to their lives. As a duo, however, we decided continue on the path of truth, beauty, joy, adventure and also services. Changed conditions, many are now doing otherwise, a new term enriched our program a new technology, learning audio-visual art is now associated with a great effort to save it from greedy human civilization. But the basic principles remain valid. Sometimes we work with Peter Mark and our court after VJ Babypuch become Magda Janczuk.

We believe that every listener will find in this recording for themselves the right way, inspiration, an example for their work and joy.

And on the spring 2010 is planned at the Dude Love Production compilation of remixes from the kitchen of known and minor artists contemporary music scene. At the beginning of 2010 preparing a tour to promote our debut album. We are the winners of Malá Alternativa 2009.

Let’s Gold Corrydor zbliza sie.

Ale z drugiej strony, by bylo wiadomo. Pierwszy koncert zagralismy jeszcze jako Popgeji w 2001 r. na naszej rodzinnej Woloszczyznie. Kilka piosenek z tego okresu figuruje w naszej songliscie do dzis. Wciaz maja cos do powiedzenia dzisiejszym sluchaczom. Ich tresci i idee sa nadal aktualne.

Dalej kontynuowalismy jako 69 Popgeju. Nowy rozdzial rozpoczal sie w 2005 w Ostrawie, gdzie oryginalne trio w skladzie: Jakub Adamec (klawisze, powrót voc, muzyka i teksty), Pavel Pernický (wodzirej, voc, showman) i Zdenek Vichr (voc) nastepnie dolaczyl Petr Štark (perkusja), stajac sie jednym z nas, I Love 69 Popgeju. 4 uczniów Sztuk plastycznych, którzy poszukuja w swojej twórczosci granic miedzy muzyka i sztuka wizualna i je przekraczaja. Audio-wizualne, fizyczne, kolorowe electro punk-performance, zawsze swiezy dekadancefloor camping. Podklady sa z klawiszy pompowane w róznym tempie w róznych stylach, w kominacjach disco i punka, country i muzyki chrzescijanskiej, electro z cyrkiem.

W roku 2006 nasza praca zaowocowala wydawnictwem EP 4-piosenkowym „As Long As the Pump is Pumpin, so Long as the Bassdrum“ w naszej Vole Love Produkcji. W 2007 r. prowadzilismy galerie Straznica w Ostrawie. W 2008 r. na polskim net labelu Bylem Kobieta Records wydalismy „EP Przeklete VL Produkcja“ wspólnie ze spokrewnionymi zespolami Like She i Marius Konvoj, nasze piosenki znalazly sie na kompilacji polsko-czeskiej „Strefa AV“ wyprodukowanej przez Galerie Szara z Cieszyna. Zagralismy okolo 100 koncertów- performance w Czechach, na Slowacji, w Polsce, Niemczach i Wegrach.

Dzis rozpoczecie kolejnego etapu.

Przygotowywujemy nasza debiutancka plyte na czeskim labelu Arty Maniacs Discs, która powinna pojawic sie do konca 2009 r. W miedzyczasie zmienilo sie wiele…. Zdenek i Petr poszli swoja droga. Jako duet, jednak postanowilismy nadal kontynuowac na drodze prawdy, piekna, radosci, przygody i uslug. Zmienily sie warunki, wiele rzeczy robi sie inaczej, nowa epoka wzbogacila nasz program o nowe technologie, poznawanie sztuki audio-wizualnej jest teraz zwiazane z wielkim wysilkem, aby ochronic ja przed chciwa ludzka cywilizacja. Ale podstawowe zasady pozostaja aktualne. Czasami wspólpracujemy z Petrem Markem i naszym VJ po VJ Babypuchowi stala sie Magda Janczuk.

Wierzymy, ze kazdy sluchacz znajdzie w tym nagraniu cos dla siebie, swoja wlasciwa droge, inspiracje i radosci.

Na wiosne 2010 r. planujemy wydanie kompilacji remiksów na Vole Love Produktion. Remixy z kuchni artystów duzych i takich drobnych ze wspólczesnej sceny muzycznej. Na poczatek 2010 roku przygotowujemy wycieczke z promocja naszego debiutanckiego albumu.

link

www.ilove69popgeju.net

volelove@ilove69popgeju.net

+48 513 600 363

Mam czelnosc vol3, czerwiec 2009, lódz jazzga, STRÁŽNÁ VEŽ!

___

popgeji na artycoku 2006

link

9.11.2014

bio

// IL69PGŮ //
//FUTURE//

Přehled všech aktuálních akcí najdeš na volelove.com nebo na fb popgejů

dotaznik-gif

 

141- 14. 2.2015, Brno, kabinet Muz  +Piča z hoven (křest LIDUMIL HERETIK  split MC )

140- 13. 2. 2015, Ostrava, Plán B  +Piča z hoven (křest LIDUMIL HERETIK  split MC )

139- 6.11.2014, Ostrava, V rámci výstava: 3 A 2 JE PĚT A 1 = 6 VIDEOKLIPŮ

138- 3.10.2014, Praha,  Podnik, 1. MALBA EVROPA fest.

137- 13.6.2014, Ostrava CHEE CHAAK FEST

136-  11.6.2014 Fléda Club MUTANT ON THE BEACH

135- 30.4.2014, Cieszyn, Kogucik,

134- 29.11.2013 ,Praha Café Neustadt.+ Marius Konvoj, Lo/ve, JOHNNY THE HORSE, 2Singles a DJ MALINA

133- 04.9.2013, Opava, BODY VARU

132- 14.6.2013 Praha / Elekce – the first festival of Czech electronic music

131- 29.3.2013, Bystrice, Windholz Cafe Gallery

130- 23.2.2013, Pardubice, Klub 29, koncert + výstava: Ve zlatém koridore krev v žilách vře*

129- 02.2.2013, Nový Jicín,Stará pošta + Schwarzprior*

128- 12.12.2012 Brno Fleda _-MIDILIDI

127- 10.10.2012 Ostrava, Plan B /NuOvaParty_hosté z PL: 8rolek a Tsar Poloz

126- 28.9.2012 Krakow /CINEMATCH

125- 23.6.2012 Hradec Králové

124- 22.6.2012 Chapeau Rouge CLASH! Praha

123- 08.6.2012 OSTRAVA, PLAN BBENEFIT NA A.L.F.

122- 25.5.2012 Praha, Nová Syntéza w/ Dáblem / krest nového císla Živlu

121- 18.5.2012 Lódz, Jazzga w/ 8rolek, Tsar Poloz, Elektryczny Wegorz, Lukasz z Balut

120- 28.4.2012 Cieszyn, Koguciku (PL)

119- 24.2.2012 Ostrava, PlánB, + (PzH, 2149226193 bit band)

118- 17.12.2011 Uherske Hradiste, Klub MIr +(PzH)

117- 16.12.2011 Hodonin, + (PzH)

116- 26.11.2011 Famu Fest, Praha

115- 20.10.2011 Olomouc klub 15 minut

114- 08.10.2011 Novy Bor, klub Sklo

113- 03.09.2011 Mlada Boleslav filmový festival

112- 03.07.2011 PrahaFinal Club, + Future Islands

111- 25.6.2011 Valašské Mezirící,Prístav Marius Konvoj, Schwarzprior,

110- 17.6.2011 Unicov + Pica z Hoven

109- 26.3.2011 Szolnok, Tomi vendégl

108- 25.3.2011 Budapest, Szabad az Á,

107- 05/03/2011 Rožnov pod Radhoštem, Vrah

106- 10.2./2011 Zurich, Rote Fabrik

105- 22.1./2011 Valmez, M-klub

104- 21.1./2011 Nový Jicín, Galerka

103- 20.1./2011 krest desky Ostrava

102- 24/10/2010 Smog Performance Festiwal, Galeria Sektor, Katowice

101- 09/07/2010 Blftek, Jarcová

100- 11/05/2010 Stary Targ, Cieszyn

////
99- 09/04/2010 Ulica kultury, Opole ,PL

98- 02/04/2010 Klub Wave, Presov ,SK

97- 01/04/2010 Kulturpark Kasarne, Kosice,SK

96- 12/19/2009 KLUB A4 BRATISLAVA,SK

95- 11/21/2009 MALÁ ALTERNATIVA PRAHA,CZ

94- 10/16/2009 Final Party Malamut Festival, klub Bogota / w LIKE SHE OSTRAVA,CZ

93- 09/18/2009 Klub Fleda ITCH MY HA HA HA, w/ Kevin Blechdom, The Uniques BRNO,CZ

92- 08/05/2009 CREEPY TEEPEE FESTIVAL KUTNA HORA,CZ

91- 06/19/2009 Klub Nonplusultra, Queer noise night vol.2 PLZEN,CZ

90- 06/05/2009 Jazzga, w/ COBULA LODZ (PL)

89- 05/29/2009 11. Klidek Fest HRADEC KRALOVE,CZ

88- 05/02/2009 Kultur und bürgerInnenzentrum D5 WURZEN (DE)

87- 04/15/2009 Pod Minoga, w/ The Complainers & The Complainers POZNAN (PL),

86- 03/26/2008 Stanica, w/ TRIKE (CAN) Žilina-Záricie (SK)

85- 12/28/2008 klub Nora Koprivnice,

84- 12/06/2008 PANIPANAMA, IL69PG’s duoLEIPZIG (DE)+12/07/2008 PANIPANAMA,Jakub Adamec-opening

83- 11/11/2008 VACLAV SPALA GALLERY: the exhibition of 4 ostravian art groups PRAHA

82- 10/11/2008 NoD, Nextwave w/ Marius Konvoj+Total Napalm Pice+..PRAHA, CZ

81- 10/09/2008 TINA B. fest /w LIKE SHE, MICHAL MARIANEK, FRANCOIS PERRIN PRAHA, CZ

80- 09/06/2008 V. RADISH FESTIVAL, MISKOLC, HUNGARY MISKOLC (HU)

79- 07/25/2008 FLUFF FEST, Arty Tent ROKYCANY, CZ

78- 07/19/2008 KRTINY KUNIN, CZ

77- 07/18/2008 klub FAKTORIA w/ LIKE SHE SOPOT (PL)

76- 07/16/2008 Cafe Szafa, w/ Like She GDANSK (PL)

75- 07/11/2008 nonstopworkshop.cz LETOVICE, CZ

74- 06/26/2008 CIESZYN,PL w/8ROLEK, dj CZARNY LATAWIEC, LIKE SHE, PARACETAMOL, 1A2V1

73- 06/21/2008 KOLIN, 5th INTERNATIONAL DADA FESTIVAL

72- 06/20/2008 RACIBORZ (PL), Raciborski Festiwal Sztuki

71- 06/04/2008 Praha,karlin studios: we will participate on group exhibition, Praha

70- 06/04/2008 OSTRAVA, BENATKY,ova w/dj VENTOLIN,LIKE SHE,2SINGLES,MARIUS KONVOJ,DISCJOCKEJOVE

69- 06/01/2008 PRAHA,SKUTECNOST: w/ MITCH & MITCH [PL]

68- 04/24/2008 CIESZYN,PL KLUB PANOPTIKUM w/ GUMA GUAR, PARACETAMOL

67- 04/03/2008 BRNO, I LOVE 69 POPGEJU—->OPENING OF OUR EXHIBITION,GALERIE POTRAVINY,BRNO

66- 03/21/2008 NOVY JICIN, STARA POSTA, w/ MARIUS KONVOJ

65- 03/13/2008 CESKY TESIN, klub Liberte, w/ RGBoys

64- 03/07/2008 VALASSKE MEZIRICI,m-klub,+ MAGNETIK + DJ TWYKS

63- 03/06/2008 PRAHA,OPENING EXHIBITION OF I LOVE 69 POPGEJU w/ ANYMADE , Galerie 35m

62- 02/22/2008 BRNO, FLEDA,ITCH MY HAHAHA!w/ MANZELE, VALOA&PPIGEON, GHC

61- 02/20/2008 CT dvojka, I LOVE 69 POPGEJU v poradu Queer na CT2

60- 02/13/2008 OSTRAVA, nuOVA HITPARA’DA!vol.3,Klub Templ,+DEUCE [PL] + CASSETE

59- 01/26/2008 PARDUBICE,KLUB 29, MIXLE PARTY, + LIKE SHE + MARIUS KONVOJ

58- 01/25/2008 HRADEC KRALOVE,MENU,+ LIKE SHE+ MARIUS KONVOJ

57- 01/22/2008 PRAHA, BOHNICE,kinderPank,+FRANK LAMBERT+ KABELA,[ START 16.OO!!]

56- 01/01/2008 WARSAWA,PL hydrozagadka klub, WEZ TO WYLACZ FEST

55- 12/18/2007 OSTRAVA, Fakulta Of F Art, OSTRAVA

54- 12/12/2007 PRAHA, AVU PARTY, Academy of F Art, PRAHA

53- 12/05/2007 PRAHA, KLUB SKUTECNOST,+ LIKE SHE + MARIUS KONVOJ

52- 11/29/2007 BRNO, PLASTIKOVA KYTKA, SKLENENA LOUKA, BRNO

51- 11/24/2007 HUL’IN, TONDA+RADKA’s WEDDING,HULIN

50- 11/14/2007 USTI NAD LABEM, usti nad labem

49- 10/31/2007 OSTRAVA, nuOVA HITPARA’DA! vol.1

48- 09/26/2007 USTI NAD LABEM,MUMIE,>>THE WEEK FOR SOUL HEALTH<<

47- 09/19/2007 OSTRAVA, MALAMUT,DUL HLUBINA

46- 09/15/2007 MORKOV, PANELY MORKOV

45- 06/26/2007 USTI NAD LABEM, YES!!

44- 06/12/2007 PRAHA, +DICK4DICK, KLUB BORDO,PRAHA

43- 06/06/2007 OSTRAVA,PRICICHNI *****!, GARDEN PARTY,

42- 06/02/2007 LUBLIN(PL), lublin

41- 05/25/2007 NOVÁ PAKA, +MIDILIDI

40- 04/19/2007 Ústí nad Labem, klub cirkus,+BRUT SRUB

39- 02/23/2007 CESKY TESIN,LIBERTE,+DOBRE RANO SEDMIKRASKO

38- 02/14/2007 ostrava,klub lennon.OUR BLOODY VALENTINE NAJT!!

37- 12/19/2006 Ostrava,Zanet,KRISTMAST PARTY & HAPPY NEW BEER

36- 15.12.2006 Opole,PL,kabaret navrat mistru zabavy

35- 09.12.2006 pod klenbou, vsetín

34- 08.12.2006 vrah, rožnov pod radho.

33- 07.12.2006 lennon, ostrava

32- 27.11.2006 cieszyn,pl

31- 24.11.2006 proces,Praha

30- 10.11.2006 gvu , Ostrava

29- 27.10.2006 Chateau, + DO SHASKA! ,Praha

28- 25.10.2006 Ostrava restaurace žanet Mar.hory,+ dobré ráno sedmikrásko

27- 11.10.2006 denisina chata

26- 20.10.2006 jiri svestka gallery Praha

25- 15.10.2006 Polsko, Krakow

24- 14.10.2006 Polsko, Bielsko-Biala

23- 02.10.2006 praha, AVU

22- 30.9.2006 Praha, Strahov, klub 007 +Final Fantasy ( CAN, Tomlab)

21- 14.6.2006 Ostrava ipus ,garden party

20- 02.6.2006 dům umění Ostrava

19- 01.6.2006 dul michal Ostrava

18- 15.5.2006 Ostrava ,Boomerang+Maro Prazo

17- 05.5.2006 Praha-CHATEAU +TELOL+Q

16- 28.4.2006 Hlucin-odsvecena kaple

15- 14.4.2006 Ostrava .H.BAZAR

14- 11.4.2006 Ostrava strazna vez

13- 07.4.2006 Wroclav-BWA

12- 09.3.2006 Opava – DuM UMENI

11- 04.2.2006 OSTRAVA -V.I.P.

10- 13.10.2005 Cheb, cen.Kamena

09- 13.10.2005 Jihlava, galerie Puda

08- 24.7.2005 Sternberk,klaster

07- 20.6.2005 Praha, Veletrzni palac

06- 09.6.2005 Ostrava, Strazna vez

05- 27.4.2005 Brno,galerieG99

04- 25.4.2005 vlak OvBrno,unplugged

03- 17.4.2005 Dresden, Motorenhalle

02- 23.3.2005 Ostrava, Strazna vez

01- 13.11.2001 Malenovice,Coma

9.11.2014

gig

 

POPGEJ MUSIC

lidumil-merg

MC Piča z hoven + Popgejů = LIDUMIL HERETIK

ON BANDCAMP

____________________________________________

lets gold corridor lp

 

LP vinyl- Let´s Gold Coridor(2011)

LP (limitovaná edice zlatého vinilu – 275 kusu)

při koupi LP stažení mp3 z d a r m a

placené mp3 na bandcamp.com

LP (gold vinyl limited edition of 275 units) Let’s Gold Corridor

Buy LP + free MP3s version = 250 kč

Buy MP3s version on bandcamp.com
250,-kc

promo text CZ ,
promo text ENG

LP je ke koupi u

Distribuce/distribution:

Malarie Record label: malariepunk@seznam.cz

Vole Love Production: volelove@ilove69popgeju.net

recenze na LP zde
____________________________________________

c WYSZUKANA KOMPILACJA

 

C! WYSZUKANA KOMPILACJA (2012)

 

1. Pica z Hoven – Horí les 06:17

2. I Love 69 Popgeju – Open Sesame 03:24

3. Marius Konvoj – Cistka Sazka 02:40

4. Lightning Glove – Alle cieca 05:57

5. To žluté co máte na kalhotkách – Zagorka 04:45

„C! WYSZUKANA KOMPILACJA“ is a compilation which includes only positive and trendy artists from Czech music scene. it’s a 25 minutes crazy, satanic, mutant techno which shows that Czech’s underground is still alive and waiting for revolution!!!! for all, young and old, homo and hetero, people of all colours, punks and mutants!
THIS IS END OF THE WORLD! Finally!

~~FREE DOWNLOAD HERE

recenze zde

____________________________________________

glass is not that

 

Glass is not that
4. Love 69 Popgeju – Sám sobe (2012) ad…

CD compilation was released due to realisation of audiovisual performance/experimental documentary Glass Run Over The Broken Tube and is exclusively based on sound database of glass production in Nový Bor (Northern Czech Republic), one of the famous cities of Bohemian Glass tradition.

____________________________________________

ilove69pogeju remixy

 

I LOVE 69 POPGEJU REMIXES:
Let´s Decadance And Celebrate Our Lives Until We´re Dead (2011)

Download on www.zivel.cz: http://www.zivel.cz/download.php

TRACK LIST

1. I Love 69 Popgeju, We Are Bizzare (The dark sausage remix by Moimir Papalescu)

http://cs-cz.facebook.com/moimirpapalescu

2. I Love 69 Popgeju, Miluji Tě (The Complainer remix),

http://www.thecomplainer.mikmusik.org/

3. I Love 69 Popgeju, Adam (Templehof remix)

http://cultoftempelhof.tumblr.com/

4. I Love 69 Popgeju, Disco Disasters (Gurun Gurun remix)

http://www.homenormal.com/artists/gurun-gurun

5. I Love 69 Popgeju, Bojkot (Dr. Kondor WAR remix)

http://www.drkondor.fw.hu/

6. I Love 69 Popgeju, We Are Bizzare (Ventolín remix)

http://www.ventolin.cz/

7. I Love 69 Popgeju, Miluji Tě (8 Rolek remix)

http://www.8rolek.mikmusik.org/

8. I Love 69 Popgeju, Adam (Reverend Dick & Jakub Roztočil remix)

http://reverenddick.tumblr.com/

9. I Love 69 Popgeju, Disco Disasters (Tsar Poloz remix)

http://www.myspace.com/tsarpoloz

10. I Love 69 Popgeju, We Are Bizzare vs. Kids on TV + Ninja High School (Pták remix)

http://www.myspace.com/pavel.ptacnik

11. I Love 69 Popgeju, Adam (Slowmotiondancer remix)

http://soundcloud.com/slowmotiondancer

I Love 69 Popgeju, Miluji Tě (Danny Vlček & Michal Mariánek remix)

13. I Love 69 Popgeju, We Are Bizzare (Lugozi remix)

http://www.facebook.com/pages/lugozi/158153664254225

14. I Love 69 Popgeju, Adam (Heidi Twist remix by Midi Lidi)

http://www.midilidi.cz

Streamovat mužete tady/you can stream it here

Production & mastering: Don Mirvald

Free download album for ŽIvel magazine nr.34, 2011.

With grateful thanks for all remixers, Don Mirvald and LP Fish! Hugs and kisses.

Let’s Decadance and celebrate our Lives until We’re Dead

____________________________________________

Obal Rozprostirej Dobro EP

 

FREE DOWNLOAD EP

Rozprostírej Dobro (2010)

odkaz na stáhnutí z diycore.net:http://www.diycore.net/mp3_support.php

____________________________________________

EP cd- Prezeklete EP voleloveproduction

FREE DOWNLOAD

 

Przeklete EP Vole Love Production (By?em Kobieta Records, 2008)


RECENZE na diycore.net

Czeska scena atakuje! Po raz pierwszy w By?em Kobieta trzy ostrawskie projekty

spod znaku Vole Love Production prezentuja zgola 20minutowy maxisingiel pelen

wysmienitych piosenek.

Popgeje zaskakuja nas dwoma hitami (refren Srdicko, my blood is cleaner than your

blood, my father is bigger than your god‘ stal sie juz wrecz kultowy), Like She

eksploruja immanentny rap podczas gdy Marius Konvoj jak zwykle atakuje nas

nazbyt duza iloscia bitów na sekunde. W koncu jest przeciez mutantem.

__

-Tracklista:

1. I Love 69 Popgeju – Srdicko [3:13]

2. Like She – Duhowy Rap [3:56]

3. Marius Konvoj – Krestanska Party [2:24]

4. Like She – Finda Lidem [4:10]

5. I Love 69 Popgeju – Strazna Vez [3:18]

6. Marius Konvoj – Negatronic [3:01]

____________________________________________

as long as the pump is pumpin ep

 

EP cd- as long as the pump is pumpin,so long as the bass drum is going(2006)

4 songs+Bonus

125,-kc

EP je mozne objednat na strankach www.starcastic.cz
www.tamizdat.org

EP REWIEW IS HERE

Rozprostírej Dobro.

9.11.2014

listen

Concerts\
Music
I love 69 popgeju
Contact
Other\