Rozprostírej Dobro

EP (2010)

Věříme, že každý posluchač najde v naší nahrávce pro sebe tu pravou cestu, inspiraci, příklad pro svoji tvorbu i radost.

Rozprostíráme dobro EP a chceme sklízet ovoce našeho setí. Debutová deska Let’s Gold Corrydor by měla vyjít v říjnu, takže skoro po deseti letech fungování Popgeju. Poprvé jsme zahráli koncert v roce 2001 na našem rodném Valašsku. Pár písniček z té doby je v našem repertoáru dodnes. Je to už tolik let a přesto mají co říct i dnešním čerstvým posluchačům. Jejich obsah a myšlenky platí dodnes.
Mezitím se změnily mnohé podmínky, změnila se scéna, změnily se trendy. Svou cestou se jednak rozhodli jít druhá polovina Pee Gee’s. Zůstali jsme jako duo a jako duo jsme postanovili pokračovat dál na stezce skryté pravdy, krásy, radosti, dobrodružství i služby. Zákládní principy zůstávají v platnosti.
Kdyby William Wallace ve finální scéně zařval jako své poslední slovo: „Popgeju!” znamenalo by to úplně to samé jako „Svobodu!”, protože tak to my cítíme našima srdíčkama a to je to nejzákladnější.
Naše muzika není pro každého a ne každý najde v naší nahrávce pro sebe tu správnou energii, pravou cestu, inspiraci, příklad pro svoji tvorbu i radost.

tenkrát download

Music
I Love 69 Popgejů
Contact